Kontaktpersoner servicesalg

Ønsker du å tegne en vedlikeholdsavtale med oss, eller oppgradere den du allerede har kan du ta kontakt med servicesalg.

Vidar Nilsen

Servicesalg øst

Tlf: +47 915 78 698

vidar.nilsen@assaabloy.com

 

Sven Sigmundstad

Servicesalg vest

Tlf: +47 907 37 603

sven.sigmundstad@assaabloy.com

 

Kai-Helge Mathilassi

Servicesalg nord

Tlf: +47 974 37 626

Kai-Helge.Mathilassi@assaabloy.com

 

Mona Kristin Brubakken

Service innesalg

Tlf: +47 926 69 963

mona.kristin.brubakken@assaabloy.com

 

Carina Rangsvåg

Service innesalg

Tlf: +47 404 92 265

carina.rangsvag@assaabloy.com

 

Rebecca Berntsen

Service innesalg

Tlf: +47 900 96 822

Rebecca.Berntsen@assaabloy.com

 

Even Westby

Service innesalg

Tlf: +47 908 00 071

even.westby@assaabloy.com