Kontaktpersoner innen salg

Har du spørsmål vedrørende våre produkter, tjenester eller løsninger kan du ta kontakt med selger i ditt distrikt.

Rasmus Lunne

Distriktssjef Oslo, Akershus nord

Tlf: +47 951 50 305

rasmus.lunne@assaabloy.com

 

Anne Berget

Distriktssjef automatiske dører Oslo omegn

Tlf: +47 905 02 591

anne.berget@assaabloy.com

 

Tor Kristiansen

Selger Oslo omegn

Tlf: +47 911 38 327

tor.kristiansen@assaabloy.com

 

Tom-Arne Nygård

Distriktssjef hurtigport Norge

Tlf: +47 924 29 485

tom-arne.nygard@assaabloy.com

 

Terje Rød

Disriktssjef Østfold, Akershus (Kolbotn, Ski, Vestby)

Tlf: +47 908 60 332

terje.rod@assaabloy.com

 

Ronny Engan

Distriktssjef Asker, Bærum, Buskerud, Vestfold, Telemark

Tlf: +47 474 84 426

ronny.engan@assaabloy.com

 

Morten Hårstadsveen

Distriktssjef Oppland, Hedmark

Tlf: +7 918 72 869

morten.harstadsveen@assaabloy.com

 

Tor Lekve

Distriktssjef Rogaland, Agder fylkene

Tlf: +47 908 54 033

tor.lekve@assaabloy.com

 

Tommy Lilleheil

Distriktssjef Hordaland, Sogn og Fjordane

Tlf: +47 911 83 823

tommy.lilleheil@assaabloy.com

 

Helge Berg

Distriktssjef Trøndelag fylkene

Tlf: +47 481 26 183

helge.berg@assaabloy.com

 

Henning Ågotnes

Distriktssjef Møre og romsdal

Tlf: +47 918 82 254

henning.agotnes@assaabloy.com

 

Veronica Pedersen

Distriktssjef Nordland

Tlf: +47 917 83 799

veronica.pedersen@assaabloy.com

 

Alfred Kjærmo

Ditriktssjef Troms, Finnmark, Svalbard

Tlf: +47 920 40 207

alfred.kjermo@assaabloy.com